Blog

 

Historia sukcesu: Beata

Pani Beata historia sukcesu minus 49kg
Pani Beata

Pani Beatka – moja imienniczka pojawiła się w moim gabinecie w styczniu 2020 roku. Jest to niezwykle ciepła, życzliwa osoba, która postanowiła zawalczyć o siebie, zdając sobie sprawę, że nie tylko jest jej ciężko funkcjonować z nadprogramowymi kilogramami, ale zagrożone jest jej zdrowie a nawet życie.

Kilka słów od samej pacjentki

Witam serdecznie.
Chciałam się podzielić moim osiągnięciem w polepszeniu komfortu życia.
Miałam bardzo dużą nadwagę, moje BMI wynosiło ponad 53, postanowiłam zrobić coś dla zdrowia. Postanowienie moje zaczęło się w 2019 roku w grudniu a 7 stycznia tego roku zapisałam się na termin zabiegu. Moja początkowa waga to 129 kg.
Dokładnie 15 stycznia 2020 roku poznałam p.Beatę, która pomogła mi w przygotowaniu do zabiegu resekcji rękawowej żołądka. Przygotowała mi dietę bariatryczną, kolorowa i odżywczą, 5 posiłków co 3 godziny. Pomogło mi to bardzo przed zabiegiem i spadło ze mnie 21 kg, dzięki p.Beacie. Zabieg odbył się 25 czerwca, teraz ważę już 96 kg i waga wciąż leci. Moja docelowa waga to 70kg. Jestem dalej na diecie, ale jem już prawie wszystko oprócz smażonego, tłustego. Polecam wszystkim, którzy jeszcze się wahają!
Podejmij decyzję, bo zdrowie jest najważniejsze. Polecam dietetyka p.Beatę Więcław, bo to dzięki niej zmieniło się moje życie i też dzięki mojej silnej woli oraz wsparciu rodziny

Komentarz dietetyka

Przygotowanie do zabiegu bariatrycznego wymaga między innymi opieki dietetycznej ale też psychodietetycznej. Pacjent musi pokazać, że poradzi sobie również z tym trudnym czasem po operacji, nauczyć się nowych nawyków i nowych zasad, aby na długo zachować efekty operacji. Pani Beata wykazała się ogromną siłą, determinacją, organizacją i perfekcyjnym wdrożeniem zasad, które spowodowały, że zamiast dwuetapowej operacji przeszła jak burza do drugiego etapu bez konieczności męczącego etapu pierwszego! Brawo, ja jestem bardzo dumna, a trzeba zaznaczyć, że ta historia nadal trwa i będzie miała ciąg dalszy, który pewno uzupełnimy tutaj za jakiś czas. Pozdrawiam waleczną pacjentkę i życzę dalszych sukcesów oraz dużo radości z każdego dnia zdrowszego życia!

Aktualizacja marzec 2022r.
Pani Beata

Aktualnie ważę 80,4 kg, chodzę na fitness dalej, długie spacerki, dieta. Czekam na zabieg usunięcia nadmiaru skóry na brzuchu. Do celu ustalonego przez lekarzy brakuję mi już tylko 5 kg. Czuję się super. Odeszły mi wszystkie choroby z kilogramami, cieszę się, że mi się udało i trzymam się tego. Na 4 piętro wbiegam bez zadyszki - po prostu żyję! Nawet pieska sobie kupiłam, żeby mieć więcej ruchu.

Komentarz dietetyka

Aż miło słucha się takich wiadomości. Szczególnie dumna jestem, że Pani Beata swoje nawyki zmieniła na stałe, że jest aktywna – fitness, spacery z psem. Dba o siebie, o swój ruch, o swoje zdrowie. Wiem, że cały czas idzie właściwą drogą i nie martwię się o stabilizację jej efektów, bo jej działania i efekty tych działań mówią same za siebie. Gratuluję jej z całego serca!

Udostępnij wpis na Facebooku

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Znajdź interesujące Cię treści

O mnie

Jestem dietetykiem klinicznym oraz psychodietetykiem, Pomagam pacjentom w zmianie nawyków żywieniowych oraz staram się zmotywować do zmian, aby pomóc im wypracować wymarzoną sylwetkę i zdrowe ciało, nie tracąc przy tym radości z jedzenia.

Czytaj więcej…

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial