Cennik

 

Pierwsza wizyta

150 zł

trwa 40-60 minut, obejmuje analizę składu ciała, wywiad żywieniowy oraz zdrowotny, omówienie dzienniczka, omówienie celu i sposobu pracy, problemów i oczekiwań pacjenta.

Jadłospis 

250 – 300 zł

na 4 tygodnie, w zależności od nakładu pracy. Jadłospis może być również w formie listy propozycji posiłków do wyboru.

 Wizyta kontrolna
z zaleceniami lub małą modyfikacją

200-250 zł

obejmuje analizę składu ciała, kontrolę postępów, omówienie bieżących problemów i przeszkód, motywacji oraz zalecenia lub małe zmiany w planie przesyłane mailem.

Wizyta kontrolna
bez zmian
w jadłospisie

120 zł

obejmuje analizę składu ciała, kontrolę postępów, omówienie bieżących problemów i przeszkód, motywację do dalszego działania, ustalenie ewentualnych zmian w planie żywieniowym.

Konsultacja psychodietetyczna 

120-150 zł

obejmuje terapeutyczną pracę z pacjentem, omówienie problematycznych obszarów, pracę z emocjami, obrazem siebie i sukcesywne działanie w kierunku naprawy popsutych relacji z jedzeniem.

Program
psychodietetyczny 

200 zł

na 4 tygodnie, jest indywidualnie dostosowany do aktualnych obszarów pracy z konkretnym pacjentem. Obejmuje również interwencję w obszary żywieniowe.

Pakiety

Jak przygotować się do pierwszej wizyty?

1. Przygotowanie do pomiaru: Dzień wcześniej nie spożywać alkoholu. Najlepiej na wizytę przyjść około 2 godziny po posiłku. Aby pomiar był wiarygodny, kobiety nie powinny zakładać rajstop.

2. Dodatkowym ułatwieniem jest przygotowanie dzienniczka żywieniowego czyli spisanie przykładowego dnia: godzina pobudki i zaśnięcia, godziny posiłków, ilość zjadanych produktów, wypitych płynów. Minimum jeden a najlepiej dwa/trzy dni. Im dokładniej dzienniczek będzie spisany, tym łatwiej będzie nam wypracować skuteczną drogę do założonego celu. Nie upiększamy, nie piszemy idealnego dnia, dzienniczek żywieniowy ma być faktycznym odwzorowanie twojego typowego sposobu żywienia. Dobrze, aby dzienniczek obejmował także dzień weekendowy, jeśli wtedy dzień przebiega inaczej niż w dniu roboczym.

3. Na pierwszą wizytę należy zabrać ze sobą wyniki badań jeśli są aktualne (do pół roku).

4. Jeżeli nie posiadasz aktualnych badań skontaktuj się ze mną przed wizytą w celu ich ustalenia. Podstawowe badania to najczęściej: morfologia pełna, insulina i glukoza na czczo, TSH, lipidogram, poziom wit.D3 (25OH), próby wątrobowe.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial