Blog

 

Już jest! Kolejny termin warsztatów z jogą i psychodietetyką!

Warsztaty z jogą i psychodietetyką

Za nami kolejne warsztaty Bliżej Ciała - Bliżej Siebie - 21-23 czerwca 2023.
Było cudownie, klimatycznie, magicznie. Tym razem edycja letnia obfitowała w słońce, szaleństwa w jacuzzi i piękne relacje...

Niektóre opinie uczestniczek:

"Warsztaty „Bliżej ciała- Bliżej siebie” to była wspaniała okazja na odpoczynek i naładowanie baterii. Joga z Sofi Krylova , warsztaty psychologiczno-dietetyczne z Beata Więcław i nauką automasażu twarzy z Joanna Nowak to było niesamowite doświadczenie. Odpoczęłam, spędziłam weekend w pięknym miejscu w Pensjonacie Bliżej Nieba , najadłam się przepysznych i pełnowartościowych posiłków. Przywiozłam spokój, nowe znajomości i listę książek, które chcę przeczytać aby poprawić swój rozwój osobisty.
Mam nadzieję że uda mi się jechać na kolejny wyjazd 🧘🏻‍♀️💫📚"

"Wiele razy chciałam jechać na wyjazd z jogą, ale nigdy się nie składało. Teraz wiem, że czekałam na ten z Sofii Krylova, Beatą Więcław i Asią Nowak w absolutnie niebiańskim miejscu Pensjonat Bliżej Nieba w Beskidzie Wyspowym.💫 Trudno opisać atmosferę, którą stworzyły organizatorki - w 3 dni zamieniły grupę obcych dziewczyn w przyjaciółki. Plan zajęć daje też dużo przestrzeni na pobycie samemu ze sobą, w przepięknej scenerii. Bliżej siebie, bliżej nieba to seria warsztatów, które polecam każdemu 💛 robione z serca i to czuć na każdym kroku. Obserwujcie te dziewczyny po szczegóły kolejnych wyjazdów! Dziękujemy 💫"

"Drogie! 🤍 Cieszę się, że Was spotkałam i żałuję że nie mogłam zostać dłużej i posłuchać Waszych odczuć i historii na zakończenie. Wierzę, że spotkanie Bliżej Nieba na pewno nie było przypadkiem, liczę że nasz krąg kobiet to dopiero początek pięknych znajomości i tej pięknej energii, którą tam miałyśmy! ✨💫🌼🌸🐝 Sofii i Beata - cudnie to wszystko zorganizowałyście, wspaniale nas ugościłyście, czułam się bardzo zaopiekowana! Wróciłam bardzo wypoczęta i pełna pozytywnej energii. 😇 Wszystkiego dobrego dla Was drogie Dziewczyny! Bądźcie silne, zachwyćcie się sobą i wygodnie się w tym rozsiądźcie! 🤩🥰 Girls support girls! 💪🏻 Dziękuję za wszystko! Do zobaczenia w Krakowie, do zobaczenia w Auro, czy gdzieś w świecie! 🤍"

Jeśli czujesz, że to coś dla Ciebie, zapraszamy do kontaktu. Zapisy otwarte!

Wyjątkowe warsztaty uważności ciała i duszy dla kobiet w cudownej atmosferze klimatycznego miejsca. Warsztaty wspierające i rozwijające świadomą więź z własnymi potrzebami.
Bądź z nami w pensjonacie Bliżej Nieba, gdzie w uważności dla ciała i duszy, dzięki praktykom i wiedzy, poczujesz się wyjątkowo dobrze z samą sobą i odnajdziesz równowagę w tych obszarach, w których potrzebujesz w zgodzie ze swoją naturą 🙏
Kolejny termin: 29 listopada do 1 grudnia 2024r.
Warsztaty rozpoczną się w piątek 29 listopada 2024r. o godzinie 15.00, a zakończą w niedzielę 1 grudnia około godziny 13.00.
Miejsce:
Bliżej Nieba to siedlisko w duchu slow life dedykowane dbaniu o siebie na wielu płaszczyznach poprzez: jogę, czytanie książek, pyszne zdrowe jedzenie, masaże czy wędrówki po lesie. Pensjonat mieści się w urokliwej miejscowości Skrzydlna w województwie małopolskim 50 km od Krakowa. https://blizejnieba.eu/
Koszt warsztatu: 1690 zł, rezerwacją miejsca jest zaliczka w kwocie 500 zł.
W cenie zakwaterowanie w pokojach 2 i 3 osobowych, wyżywienie, zajęcia jogi, warsztaty z psychodietetyki i rozwoju osobistego. ❤️
Prowadzenie: Beata Więcław - psychodietetyk, Sofi Krylova - nauczyciel jogi.

Zapisy telefonicznie pod numerem 888 155 448, 792 497 042 lub mailowo: bea.wieclaw@gmail.com, sofia.krulova@gmail.com

Do końca września niższa cena, 1 390 zł

Zapisz się tutaj!

Udostępnij wpis na Facebooku

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Znajdź interesujące Cię treści

O mnie

Jestem dietetykiem klinicznym oraz psychodietetykiem, Pomagam pacjentom w zmianie nawyków żywieniowych oraz staram się zmotywować do zmian, aby pomóc im wypracować wymarzoną sylwetkę i zdrowe ciało, nie tracąc przy tym radości z jedzenia.

Czytaj więcej…

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial